Kam se zemní vruty hodí?

Pokud si budeme přát pro naši stavbu, řekněme zahradní domek na nářadí, ukotvení pomocí zemních vrutů, jak budeme vědět, že je možné a vhodné je použít právě u nás? Výrobci a prodejci obecně tvrdí, že se zemní vruty dají použít pro různé druhy podloží, takže ať už máte jakoukoli zeminu, mělo by být možno použít do ní vruty. Individuální případy by měl ale samozřejmě posoudit odborník a posoudit, zda by bylo vhodné jejich použití právě na vaši stavbu.

Zemní vruty – průmyslové použití

Kde se zemní vruty vlastně používají, jsme si už naznačili, a že je jejich použití nesmírně široké taktéž. V průmyslu se pro ně našlo využití na průmyslové haly lehkých kovových nebo dřevěných konstrukcí, kovové ploty, nádražní haly, zastávky, v zemědělství na skleníky, u příležitostných akcí, kde se staví velké stany nebo zastřešení. Ekologický průmysl nám zde zastupují sluneční kolektory, které bývají rovněž připevněny zemními vruty. Můžeme sem zařadit i reklamní billboardy u silnic a dálnic, vlajkové stožáry i stavební tabule. Mohly bychom do této kategorie využití vložit městské stavby a konstrukce, jako jsou odpadkové koše, lavečky, pouliční lampy nebo zábradlí a jiné sloupy. Dopravní značení taktéž využívá zemní vruty.

Zemní vruty pro soukromé použití

Použití mají zemní vruty i na našich vlastních zahradách. Pokud například stavíme napevno do země slunečník, můžeme k tomuto účelu využít zemní vruty. Další jsou již vícekrát zmíněné drobné dřevostavby, které mají na zahrádkách už stabilní místo, a to nejen na zahrádkách u domů, ale také v zahrádkářských koloniích, kde je pro většinu lidí žádoucí mít alespoň malý domek, kam mohou schovávat nářadí. Sušáky na prádlo, schránky nebo konstrukce pro rostliny se také mohou upevnit vruty. Zemní vruty se skvěle hodí i na zastřešená stání pro auto, pokud nemáme přímo garáž. Asi nejběžnějším použitím jsou pak ploty a pletivo, které se ukotvují do země vruty namísto betonáže.Zemní vruty – obsah:

Kontakt:

Zemní vruty nabízí:

Zemní vruty

Potřebujete oplotit pozemek ? U nás nakoupíte veškerý sortiment ke stavbě oplocení. Máme  poplastované pletivo, veškeré dráty,  sloupky na plot, podhrabové desky a ostatní potřebný sortiment.

Oplotíme také hřiště nebo tenisové kurty.

Navštivte také:

Nabídka reklamy: