Zemní vruty – další využití

Kromě výše jmenovaných druhů staveb a konstrukcí jsou zemní vruty výhodné i pro další využití. U rychlostních silnic zejména v blízkosti měst můžeme často vidět protihlukové stěny, které se často také kotví zemními vruty. Pokud zůstaneme u dopravy, i semafory lze kotvit vruty. Při koncertech a vystoupeních například na hudebních festivalech, které trvají jen několik dní, a poté je třeba vše rychle sklidit, vykonávají zemní vruty vynikající práci, neboť pódia jsou rychle postavená a po skončení akce zase velmi rychle a jednoduše sklizená. Autobusové zastávky ve městech jsou také vhodným kandidátem na využití zemních vrutů.

Zemní vruty – odborná nebo vlastní montáž?

Rozhodli jste se, že si svůj altánek nebo terasu ukotvíte zemními vruty a stojíte před otázkou, zda pouze nakoupit a pustit se do montáže sami, nebo i montáž přenechat odborníkovi. Prodejci zemních vrutů nabízejí i specializovanou montáž a hlavně poradenství. To je obzvláště důležité, protože je potřeba nejdříve zjistit, jaké podloží máme a jaké vruty se do něj hodí. Z tohoto důvodu by asi bylo lépe obrátit se na odborníky, i když montáž samotná je jednoduchá a zručnější lidé jsou schopni si ji obstarat sami.

Péče o zemní vruty

Použití zemních vrutů je stejně nenáročné jako jejich montáž. Po montáži je možno je okamžitě zatížit a nevyžadují žádnou další údržbu v budoucnu. Překonávají s přehledem i mrazy, takže zima jim v žádném případě nevadí a v zemi proto mohou zůstat po celý rok. Podle aktuálních požadavků je lze kdykoli přemístit i s celou stavbou nebo je odstranit, pokud již dále stavba není žádoucí. Oproti betonovým základům, které by vyžadovaly podstatně pracnější a pro okolí náročnější zákrok, pokud bychom již konstrukci nepotřebovali. Zemní vruty jsou tedy bezúdržbovou a na likvidaci nenáročnou variantou základů.Zemní vruty – obsah:

Kontakt:

Zemní vruty nabízí:

Zemní vruty

Potřebujete oplotit pozemek ? U nás nakoupíte veškerý sortiment ke stavbě oplocení. Máme  poplastované pletivo, veškeré dráty,  sloupky na plot, podhrabové desky a ostatní potřebný sortiment.

Oplotíme také hřiště nebo tenisové kurty.

Navštivte také:

Nabídka reklamy: